Atılgan Tıbbi Ürünler

Atılgan Tıbbi Ürünler

Atılgan A.Ş. olarak 2016 yılında Ankara -Varlık'ta mütevazi bir ofiste kurulan şirket, almış olduğu kararla 2017 sonunda Ankara-Batıkent'te bağımsız ve daha elverişli bir ofise geçerek medikal sektör deneyimlerini üreten olarak sahaya sunma kararı almıştır. Ortopedi cerrahisinin travmatoloji alanında büyük eksikliğini öngördüğümüz büyük kemik çivilerini önce partnerlerimizle AR-GE çalışmasını tamamlayıp, kurumsal kimlik çalışmasını yeniledikten sonra da kendi markamız ile üretim faaliyetine girdik. Şu anda Femur proximal, Long femur, tibia, humerus ve Artrodez çivileri ile başlasak da, oluşturduğumuz yeni vizyon ışığında yeni ürün gruplarını tasarlama ve geliştirme faaliyetlerimiz devam etmektedir.

Literatür

Kırık kemik çivileri sürekli yenilenmekte ve gelişmektedir. Gelişmeleri takip etmekte ve markamız Puratu ürünlerinde bunları yansıtmaktayız.

AR-GE

Sürekli gelişen teknolojiyi takip etmekteyiz. Bu çalışmaları hayata geçirerek ürünlerimizin her birini ayrı ayrı AR-GE çalışmaları doğrultusunda ortaya çıkarmış bulunmaktayız.

Üretim

Gelişmiş üretim yapımız ve odaklandığımız tek tıbbi alanla Atılgan Tıbbi ürünler grubu olarak üretimlerimizi ileri teknoloji ile yapmaktayız.

Kalite Güvence

Gerek hekim gerekse hasta memnuniyetini sağlamak için hem Ar-Ge sürecimizi hem de üretim sürecimizi teknolojinin gerekliliklerini göz önünde tutarak gerçekleştiriyoruz.

Ürünlerimiz

Son Paylaşımlar

Ortopedinin Tarihçesi
  • 15 Aralık 2017 Cuma
Ortopedinin Tarihçesi

Günümüzde Ortopedi bölümü genel olarak farklı bir hasta grubunu anlatan ‘Travmatoloji’ ile birlikte anılır.

Devamı
Sporcu Sakatlanmaları
  • 18 Aralık 2017 Pazartesi
Sporcu Sakatlanmaları

Bir sportif faaliyet esnasında Vücudun tamamının veya bir bölümünün, dokuların karşılayamayacağı...

Devamı